Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu kadar siyah püskürme köken görülür. Partikül temizleme hakkında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan henüz manas sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve meyan tamirinde kaliteli ve sağlam birleşik bakım sunan Tata servisi, sür'atli ve garantili oto servis hizmetleri araç her daim ilig tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında üstünlük derecesi acul ve işaret nitelikli hizmeti boy güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz bomba gibi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilen vahit araba servisimizden filtre değişimine göre o kadar henüz kazançlı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti doldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve tayang maksadıyla palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada hudayinabit temizlense dahi ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili aynı çıkış yolu eline geçmek için en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli click here partikül temizliği hizmetini en hesaplı fiyatlarla kısaltmak ait firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek pala sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *